TR
EN RU AR

Bahçeşehir Satılık Villa Modern ve Lüks Yaşam Alanları

  • Anasayfa
  • Projeler
  • Bahçeşehir Satılık Villa Modern ve Lüks Yaşam Alanları
Bu mekan sizlere ne sunuyor?
Güvenlik Güvenlik
Oyun Parkı Oyun Parkı
Yüzme Havuzu (Açık) Yüzme Havuzu (Açık)
Yüzme Havuzu (Kapalı) Yüzme Havuzu (Kapalı)
Spor Alanı Spor Alanı
Açık Otopark Açık Otopark
Kapalı Otopark Kapalı Otopark
Hamam Hamam
Sauna Sauna
Buhar Odası Buhar Odası
Asansör Asansör
Jeneratör Jeneratör
Su Deposu Su Deposu
Proje Açıklaması

Sylvana İstanbul: Bahçeşehir'de İtalyan Mimarisinin Modern Yansıması

Keşfedin: Bahçeşehir'in Kalbinde, Modern ve Lüks Yaşamın Adresi Sylvana İstanbul. İstanbul'un Avrupa yakasında, Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren köprülerin şehri İstanbul'un Bahçeşehir bölgesinde konumlanan Sylvana İstanbul, İtalyan mimarisi ilhamıyla tasarlanmış 4+1 bahçeli sıra villalardan oluşan eşsiz bir yaşam alanı sunuyor. Toplam 44.000 m²'lik geniş bir alanda yayılan ve 232 adet lüks villayı barındıran bu projede, her villa geniş balkonları ve her odada bulunan banyoları ile konfor ve mahremiyeti ön planda tutuyor.

Bahçeşehir'in Sunduğu Eşsiz İmkanlar: Avrupa'nın en büyük tıbbi sağlık merkezlerine ev sahipliği yapan, İstanbul'un en büyük stadyumuna, parklarına, okullarına ve Türkiye'nin en büyük doğal ormanlarından Şamlar Ormanı'na yakınlığı ile öne çıkan Bahçeşehir, modern yaşamı doğa ile iç içe bir yaşam tarzı arayanlar için ideal bir lokasyon. İbn Haldun Üniversitesi ve El Aksa Uluslararası Okulları gibi eğitim kurumlarına kolay erişim sağlayan Sylvana İstanbul, Bahçeşehir Kütüphanesi ve Bahçeşehir Meydanı gibi sosyal yaşam alanlarına da yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Neden Sylvana İstanbul? Sylvana İstanbul, Bahçeşehir'de satılık villa arayanlar için mükemmel bir seçenek. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirebileceğiniz güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı arıyorsanız, Sylvana İstanbul sizlere modern tasarımı, geniş yaşam alanları ve doğa ile iç içe konumuyla benzersiz bir yaşam sunuyor. Hastanelere, ulaşım noktalarına ve üniversitelere olan yakınlığı ile her ihtiyacınıza kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Sylvana İstanbul'da Yaşamak İçin Birçok Sebep

  • Her villada geniş balkonlar ve banyolar
  • İtalyan mimarisi ile tasarlanmış modern ve estetik villa tasarımları
  • 44.000 m²'lik geniş ve yeşil alanlar
  • İstanbul'un ve Türkiye'nin önemli eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlık
  • Güvenli, huzurlu ve doğa ile iç içe bir yaşam alanı

Sylvana İstanbul, Bahçeşehir'de aradığınız huzurlu ve konforlu yaşamı sunuyor. Modern yaşamın tüm imkanlarına sahip bu eşsiz projede yerinizi almak için şimdi iletişime geçin!

Proje
Bahçeşehir Satılık Villa Modern ve Lüks Yaşam Alanları
Bahçeşehir'de İtalyan Mimarisinin Modern Yansıması
639000$ 750395$ Fiyat Aralığı