TR
EN RU AR

Muğla Milas Villaları

Bu mekan sizlere ne sunuyor?
Güvenlik Güvenlik
Oyun Parkı Oyun Parkı
Yüzme Havuzu (Açık) Yüzme Havuzu (Açık)
Yüzme Havuzu (Kapalı) Yüzme Havuzu (Kapalı)
Spor Alanı Spor Alanı
Açık Otopark Açık Otopark
Kapalı Otopark Kapalı Otopark
Hamam Hamam
Sauna Sauna
Buhar Odası Buhar Odası
Asansör Asansör
Jeneratör Jeneratör
Su Deposu Su Deposu
Proje Açıklaması

10.000 m2'lik doğa harikası bir arazide, 4.500 m2'lik yaşam alanı ile Milas'ta benzersiz bir yaşam projesi sizi bekliyor. Toplamda 54 lüks villanın yer aldığı bu özel projede şu an 30 villamız ön satışta! Farklı yaşam ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış 4 farklı m2 ve stildeki villalar arasında; müstakil dubleks, 3+1, kişiye özel havuzlu ve 100 m2 özel bahçe alanı ile çevrili seçenekleri bulabilirsiniz. Ana yola sadece 1 dakikalık mesafede konumlanan bu villalar, terasa inşa edilmiş sağlam yapısıyla Milas'ın en prestijli projesini oluşturmaktadır. Sadece doğayla iç içe bir yaşam sunmakla kalmayan, aynı zamanda doğanın tam kalbinde bir yaşam vaat eden bu proje; ön satış avantajıyla birlikte eşsiz bir yatırım fırsatını da beraberinde getiriyor. Doğayla bütünleşmiş, konforlu ve lüks bir yaşam için sizleri Milas'taki bu özel projemizle tanışmaya davet ediyoruz.

Muğla Milas Villaları, şehrin merkezinde olmasına rağmen tüm şehir olumsuzluklarından arındırılmış, doğanın kucağında bir yaşam sunuyor. Bodrum Havaalanı'na sadece 18 km uzaklıkta konumlanan bu özel proje, Ege'nin tatil ve ören yerlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor: Bodrum 50 km, Güvercinlik sahil 38 km, Güllük 20 km, Ören 40 km, Didim 65 km ve Kuşadası 105 km mesafede. Eşsiz Ege güzelliklerinin merkezinde, hem denizin hem de 5000 yıllık tarihi zenginlikleriyle Milas'ın kalbinde bir konumda bulunuyor. Tarihi dokusuyla Milas'ın katkıda bulunduğu bu projede, tarihle, doğayla, denizle ve huzurla iç içe bir yaşam sizi bekliyor

Proje
Muğla Milas Villaları
Milas'ta 10.000 m2 doğal güzellik içinde, özel havuzlu ve bahçeli 54 lüks villanın bulunduğu bu seçkin proje, doğanın kalbinde konforlu bir yaşam ve mükemmel yatırım fırsatı sunuyor.
185.500$ 560.000$ Fiyat Aralığı
Kat Planları
Videolar